Často kladené dotazy a odpovědiPřijímáte nové pacienty?

Ano.

Zpět na seznam otázek

Jaké pacienty ošetřujete?

Rádi Vás uvítáme s Vaším pejskem, kočkou, fretkou, králíčkem, morčetem, křečkem, potkanem. Na exotické ptactvo a obojživelníky a plazy se nespecializujeme.

Zpět na seznam otázek

Kdy máte otevřeno?

Ordinujeme každý všední den od 9 do 12 na objednání, pak od 16 do 20 hodin bez objednání, od 20 hodin na objednání. O víkendu a svátcích máme zavřeno.

Pokud nejste objednaní, můžete přijít odpoledne od 16 do 20 hodin. V ordinaci v tuto dobu vždy ošetřujeme pacienty podle pořadí v jakém přišli, vyjma akutních případů.

Ordinační hodiny dopoledne a na 20 hodinou jsou určené pro objednané pacienty. Pokud v tuto dobu chcete ošetřit a nejste objednaní, je lepší nám zatelefonovat. Objednaní pacienti mají přednost a často také operujeme, nebo jsme na výjezdu u pacienta.

Zpět na seznam otázek

Je nutné se na vyšetření objednávat?

Nutné to není, rádi Vás ošetříme v ordinačních hodinách od 16 do 20 hodin bez objednání.

Pro většinu pacientů, je ale čekání v ordinaci stresem a proto Vám nabízíme možnost ordinačních hodin na objednání. Tyto jsou buď dopoledne mezi 9 a 12 hodinou nebo večer na 20 hodinu. Termíny od 11 do 12 hodin jsou pak určeny speciálně pro naše kočičí pacienty, aby se nebyli vystrašeni ze společného čekání se psy.

Objednat se můžete na našich stránkách www.ordinacedalikova.cz v sekci rezervace, mailem, telefonicky nebo SMS.

Zpět na seznam otázek

Je potřeba se objednávat na chirurgické zákroky?

Ano, chirurgické zákroky provádíme na objednání. Je potřeba vyhradit si čas pouze pro jednoho pacienta. Pejsek či kočička musí být na zákrok připraveni – hladovka, předoperační vyšetření.

Zpět na seznam otázek

Kde nás najdete?

Naše ordinace se nachází na severním okraji Prahy, v obci Hovorčovice, v lokalitě za teplovodními trubkami, v nové zástavbě. Do naší ordinace se nejlépe dostanete autem. Zhruba uprostřed obce Hovorčovice odbočíte do ulice Bořanovické, tou pojedete asi 600 metrů, až na konec obce, přes teplovodní trubky směrem do polí, dále odbočíte úplně poslední ulicí do leva, do ulice Horní. Ordinace je přímo na křižovatce ulic Horní a Slunečná.

Zpět na seznam otázek

Je možné u ordinace zaparkovat?

Ordinace se nachází v obytné zóně, kde se může parkovat pouze na místech vyhrazených k parkování.

Přímo pro Vás, naše zákazníky jsme pronajali dvě parkovací místa u teplovodních trubek, v křižovatce ulic Dolní a Slunečná. Jsou vzdálena od ordinace cca 50 metrů.

Zpět na seznam otázek

Nabízíte ošetření pacientů i v domácím prostředí?

Ano, ale pouze v určitých omezených případech.

V domácím prostředí se lze domluvit například na vakcinaci nebo euthanasii, aby se pacient nemusel stresovat cestou k nám.

Co se týče diagnostiky, tam ošetření doma možné není. V ordinaci máme k dispozici celou řadu přístrojů a vybavení, které není možné převážet do domácího prostředí.

Zpět na seznam otázek

Provádíte ošetření i mimo ordinační hodiny?

Po dohodě je možné ošetření i mezi dopoledními a odpoledními ordinačními hodinami.

Noční a víkendovou pohotovost z provozních důvodů neposkytujeme.

Můžete se obrátit na některou z veterinárních nemocnic:

Zpět na seznam otázek

Je možné u Vás platit kartou?

Ano, přijímáme platby kartou a v hotovosti

Zpět na seznam otázek

Je u vás možná hospitalizace?

Dlouhodobá hospitalizace u nás z provozních důvodů možná není. Poskytujeme krátkodobou hospitalizaci po zákrocích v celkové anestezii a při infuzních terapiích během ordinačních hodin.

Zpět na seznam otázek

Spolupracujete s některými dalšími odborníky?

Ano, v dnešní době není možné obsáhnout celé spektrum oborů veterinární medicíny.

Spolupracujeme se specializovanými pracovišti v oboru ortopedie, kardiologie, laboratorní diagnostiky.